Restaurant & Bar

Restaurant & Bar

Fotoğraf İç Alan Dış Alan
Hoku's Brasserie 120 Kişi 80 Kişi
Artene Restaurant 220 Kişi 350 Kişi

Artene Restaurant

Lobi katında bulunan Artene Restaurant'ta, açık büfe kahvaltı servisinde zengin çeşitlerin yanında yöresel lezzetler de sunulmaktadır. Restorant ayrıca, şarap kavıyla da bilinen bir adrestir. 300 kişi iç, 300 kişi dış olmak üzere 600 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan mekan, servis ettiği yöreye has lezzetler ve bölgenin taze balıklarıyla bilinmektedir. Artene Restaurant’ta Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekler de sunulmaktadır.

Hoku’s Brasserie & Bar

Yöresel lezzetlerden sunduğu örneklerle ve bölgenin taze balıklarıyla meşhur olan mekânda Türk ve dünya mutfaklarından seçkin örnekler de ikram edilmektedir. Bahçe ve teras bölümleriyle dağ manzarasına karşı konumlanan Hoku’s Cafe Brasserie & Bar’ın, tüm özel davet ve organizasyonlar için; kapalı mekanı 110 kişi; doğa ile iç içe olan açık alanı ise 160 kişi kapasitelidir.

D’Light Lobby Bar

Lobby katında resepsiyonun yanında yer alan, uluslararası kokteyller, aperatif içecek ve yiyeceklerin yanı sıra leziz pasta ve kurabiyeleri ile de bilinen D’Light Lobby Bar, şömine keyfi yapmaya düşkün misafirlerin yorgunluk atma noktası olup 07.00-23.00 saatleri arasında servis vermektedir.

Havuz Bar

Lezzetli atıştırmalıklardan oluşan menüsü ile yaz döneminde her gün 10.00 – 19.00 arasında hizmet vermektedir.